Falezlilerin Çağrısına Kulak Verelim

falezler

Antalya Belediyesi’nin bir uygulaması falezlerden uçan pilotları gerçekten olumsuz yönde etkileyecek. Yerel pilotların başlattığı bir kampanya var destek olmak isterseniz memnun olacaklar.

Direk onların ağzından:

Bir şehirde yamaç paraşütü yapacak bir parkurun olması bulunmaz bir lütufdur. Antalya’da yamaç paraşütü yaparken, gerek yerli ve yabancı turistler, gerekse Antalya’da yaşayan Antalya’lılar olsun bizleri; beğeni, hayranlık, şaşkınlık ve mutlulukla izlemektedirler. Falezde yapılan bu spor Antalya’ya katma değer sağlamaktadır.

Bizi izleyenler belki de hayatlarında hiç göremeyecekleri bu sporu ve malzemeleri görmekte, bilgi edinmekte, bu spora başlamakta ve Atatürk’ün kurduğu Türk Hava Kurumunu hatırlamaktalar.

Antalya varyanlar başı seyir terasında yamaç paraşütü uçuşlarının engellenmemesi için yerel yönetimlerle randevu alamadığımız için bu kampanyayı başlattık.

Bu kampanya’ya destek verirseniz eğer yerel yönetimlere ” Biz antalya da yamaç paraşütü uçuşlarının olmasını istiyoruz ” mesajı vererek kamuoyu desteği yaratmış olacaksınız.

Kampanyaya Destek Olmak İçin Tıklayınız